گلدان لوگوی شرکت شما

گلدان لوگوی شرکت شما
گلدان لوگوی شرکت شما

امروزه مدیران شرکت ها برای معرفی برند و شرکت خود به دیگران و تثبیت آن در ذهن مشتریان و مخاطبان خود از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند و همه آنها به دنبال ماندگاری تبلیغ خود در ذهن مخاطبانشان هستند.
یکی از بهترین و ماندگارترین نمونه از این هدایا گلدان های تبلیغاتی می باشد . مدیران شرکت ها میتوانند گلدان های تبلیغاتی را جایگزین هدیه تبلیغاتی کاغذی و پلاستیکی از جمله سالنامه ،سررسیدها و تقویم ها کنند چرا که برای تولید آنها درختان زیادی قطع می شوند و به محیط زیست آسیب می رسانند . مدیران با انتخاب هدیه گلدان لوگوی شرکت شما همراه با گل طبیعی نه تنها از محیط زیست خود حمایت می کنند بلکه با ماندگاری و اثر بخشی بالاتر این نوع از هدایای تبلیغاتی برند سازی قوی تری را در ذهن مخاطب خود شکل می دهند.

انواع گلدان های تبلیغاتی

گلدان لوگوی شرکت شما بتنی

گلدان های بتنی با داشتن مقاومت بالا و شکل های مختلف، زیبایی ها و جذابیت های خاص خود را دارند و ما میتوانیم با خرید گلدان لوگوی شرکت شما بتنی این زیبایی را در دکوراسیون منزل مخاطبانمان جای دهیم. بنابراین با حک شدن برند شرکت ما بر روی این نوع هدیه تبلیغاتی، گلدان های بتنی میتوانند هدیه ای خلاقانه از طرف ما برای مخاطبانمان باشند.

گلدان بتنی

گلدان لوگوی شرکت شما سرامیکی

این گلدان های تبلیغاتی از جنس سرامیک بوده و قابلیت حک شدن برند ما بر روی آنها وجود دارد. این گلدان ها در شکل ها و اندازه های مختلف یافت می شوند. با خرید گلدان لوگوی شرکت شما میتوانیم بخشی از طبیعت را به زندگی مخاطبانمان هدیه دهیم و در حفظ و سلامت محیط زیست نقش کوچکی ایفا کنیم.

گلدان لوگوی شرکت شما فلزی

چرا برای هدایای تبلیغاتی خود گلدان لوگوی شرکت شما انتخاب کنیم؟

• هدیه ای ماندگار

مدیران شرکت ها به دنبال این هستند که برند خود را در ذهن مشتریان خود ماندگار کنند. حتما در همایش ها و نمایشگاه های مختلف دیده اید شرکت ها بروشورها و کارت ویزیت های خود را بین مردم پخش می کنند که عاقبت بیشتر این کاغذها سطل های زباله هستند . بنابراین مدیران میتوانند با کمی تحقیق و مطالعه ماندگارترین هدیه تبلیغاتی را برای برند خود مد نظر قرار دهند.گلدان های تبلیغاتی،آن دسته از هدایای تبلیغاتی هستند که ماندگاری بالایی دارند و میتوانند بهترین نماینده از برند یک شرکت بر روی میز کار، در محل زندگی یا محل کار مشتریان و پرسنل سازمانی آن شرکت باشد و باعث افزایش وفاداری آنها نسبت به برند آن شرکت شوند.

• پایین بودن هزینه خرید گلدان لوگوی شرکت شما و بالا بودن اثربخشی آن

خرید گلدان های تبلیغاتی نسبت به بسیاری از هدایای تبلیغاتی هزینه کمتری به خود اختصاص می دهند و در عین حال شرکت ها با دادن گلدان های تبلیغاتی به همراه گل و گیاه به مخاطبان خود، میتوانند باعث برانگیخته شدن احساس شادی، آرامش و طراوت در آنها ‌شوند و انرژی مثبت را در محیط دوچندان کنند. در نتیجه با یک هدیه تبلیغاتی سبز میتوان بازدهی را در پرسنل خود افزایش داد.

گلدان لوگوی شرکت شما حامی محیط زیست

با دادن هدیه تبلیغاتی گلدان از جنس بتن و سرامیک به جای هدایای کاغذی مانند سررسیدها و سالنامه ها و… که برای تولید آنها نیاز به قطع درختان وجود دارد و همچنین هدایای پلاستیکی که بازیافت آنها سالیان دراز در طبیعت به طول می انجامد و به محیط زیست آسیب می رسانند می توانیم از محیط زیست خود حمایت کنیم.

گلدان خاص

سفارشی سازی هدیه تبلیغاتی گلدان

• هدیه تبلیغاتی گلدان در اندازه ها و شکل های مورد درخواست شما سفارش سازی می شود.
• شما می توانید لوگو مورد نظرتان را بر روی گلدان به صورت: حک لیزر،چاپ و یا به روش های دیگر داشته باشید.

• امکان سفارشی سازی بسته بندی گلدان لوگوی شرکت شما و چاپ برند شرکت بر روی بسته بندی گلدان لوگوی شرکت شما
• گیاهانی که در داخل این گلدان های تبلیغاتی کاشته می شوند از خانواده کاکتوس ها، ساکولنت ها و گیاهان زینتی می باشند و قیمت های متفاوتی دارند و شما نسبت به بودجه و سلیقه شرکت میتوانید گیاه مد نظر خود راسفارش دهید.