vase-with-logo-printing-2
vase-with-logo-printing-2

یکی از بهترین و موثرترین کارها برای ثبت یک برند در ذهن مردم، استفاده از هدایای تبلیغاتی کارآمد است. با این روش می‌توانید سالهای سال، نام و برند خودتان را در ذهن مشتریانتان ثبت کنید و یک تبلیغ کلامی از جانب آنها داشته باشید. امروزه انواع هدایای تبلیغاتی جذاب در کاربردهای مختلف وجود دارد که اگر این هدیه ها دوستدار محیط زیست باشند، تاثیرات بهتری در مشتریان خواهند گذاشت. اما چه نوع هدایایی برای این تبلیغات موثرتر است !؟ یا سرمایه‌ی لازم برای این کار چقدر است !؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا جواب تمامی سوالهای شکل گرفته در ذهنتان را پاسخ دهید و با یک شرکت معتبر در زمینه پک های تبلیغاتی زیبا و دوستدار محیط زیست آشنا شوید. اما بهتر است در ابتدا با انواع گلدان با چاپ لوگو و تاثیر آنها برروی برندتان بیشتر آشنا شوید.

چرا گلدان با چاپ لوگو در موفقیت شرکت ها مؤثرند !؟

هدیه تبلیغاتی یک روش مدرن برای جذب و رضایت مشتری هاییست که یا شما را نمی‌شناسند و یا مدت زیادی است که در کنار شما هستند. در این روش شما می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و هم یک تبلیغ زیبا و جذاب داشته باشید که برای همیشه در ذهن همه بماند و هم بدون اینکه شما درگیر چیزی شوید و یا هزینه‌ای صرف کنید، یک تبلیغ کلامی از طرف دریافت کنندگان این هدایا نیز داشته باشید.

هدایایی مانند خودکار، کیف، ست رومیزی، گلدان تبلیغاتی و … از رایج ترین روش های تبلیغی هستند که به نسبت بودجه‌ی شما هزینه های آنها نیز متغیر است. طی سالهای گذشته بسیاری از شرکت ها برای تبریک سال نو از هدایای تبلیغاتی مانند انواع سررسید و تقویم استفاده می‌کردند که به دلیل لطمه زدن به طبیعت، خیلی مورد پسند عامه‌ی مردم قرار نمی‌گرفت.

اما امروزه انواع هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی برای زندگی روزمره‌ی ما، طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و فروشگاه اینترنتی گل و گیاه ایران درخت که در ادامه بیشتر با آن آشنا می‌شویم، انواع گلدان های تبلیغاتی زیبا را طراحی کرده است تا با چاپ کردن برند شما برروی آنها تضمین موفقیت شرکت شما باشد.

بنابراین بهتر است از این فرصت استفاده کنید و در میان گلدان با چاپ لوگو شبیه به هم و بدون کاربرد، با یک گلدان کوچک و زیبا با نام خودتان بدرخشید و بدانید که با هربار رشد کردن و سرسبزی این گیاه، نام شما نیز در ذهن آنها سبز خواهد ماند.

چرا گلدان با چاپ لوگو ؟!

استفاده ازگلدان با چاپ لوگو  هم می‌تواند برای فراگیری و مطرح شدن برند به شما کمک کند و هم برای بازاریابی و نوعی تشکر از مشتریان استفاده شود. یکی از مواردی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد این است که باید نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی متمایز باشید تا تبلیغات شما به خوبی دیده شود. یکی از این هدایای خاص و متفاوت، استفاده از گلدان های تبلیغاتی است.

گل‌ها طنین‌انداز زندگی و طبیعت هستند و انرژی مثبتی که آنها به مخاطب شما می‌دهند؛ قطعا اثر بهتری را نسبت به بقیه گلدان با چاپ لوگو سرد و بی‌جان خواهد داشت. همچنین این پک ها علاوه بر حس زندگی و سرسبزی، فواید و تاثیرات مثبت دیگری نیز دارند که باهم می‌خوانیم :

  1. نسبت به بودجه‌ای که در نظر دارید، می‌توانید انواع گیاهان، کاکتوس ها و یا گلهای شاخه ای زیبا را سفارش دهید.
  2. گیاهان یک روش خلاقانه برای تبلیغ برند شما هستند که تاریخ انقضایی ندارند و یک هدیه کاملا به صرفه اند.
  3. می‌توانید به راحتی نام شرکت خود را برروی گلدان چاپ کنید تا همیشه در ذهن ها بماند.
  4. اگر این پک ها را از بزرگترین مرکز چاپ روی گلدان یعنی ایران درخت تهیه کنید؛ می‌توانید ظرف 48 ساعت ( یعنی کمترین زمانی که برای تبلیغات در نظر گرفته شده است ) پک های خود را که شامل : گیاه مورد نظرتان، گلدان با نام چاپ شده‌ی شما و بسته بندی های خاص دریافت کنید.

بنابراین تبلیغات درست، خلاقانه و قوی می‌تواند باعث موفقیت یک برند، موسسه یا کارخانه شود. اگر شما حتی بهترین محصولات را تولید و یا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه‌دهید، اما تبلیغات درستی برای خود نداشته باشید؛ قطعا آنطور که باید نخواهید توانست در کار و حیطه کاری خود موفق و دیده‌شوید.

بنابراین تبلیغ خاص و کاربردی در زمینه برند خودتان را فراموش نکنید و در این راه از شرکت های با سابقه و معتبر مانند شرکت ایران درخت کمک بگیرید تا با یک هدف معین رو به جلو حرکت کنید.