گلدان چوبی تبلیغاتی

راهنمایی برای خرید گلدان چوبی تبلیغاتی

گلدان چوبی تبلیغاتی :

همانطور که می‌دانید ، گلدانها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. متریالهای ساخت متنوع ، ابعاد گوناگون ، طرح‌های متنوع ، رنگ‌بندی‌های ایده‌آل و بسیاری از موارد از جمله تقسیم‌بندی گلدانها خواهد بود. گلدان چوبی نیز یکی از انواع گلدانها می‌باشد که از خصوصیات برجسته‌ای برخوردار می‌باشد. این گلدان مانند مابقی گلدانها طرفداران خاص خود را در بردارد. اغلب باغداران از این گلدانها به عنوان گلدانهای تزئینی و یا گلدانها تبلیغاتی استفاده می‌نمایند .اما موارد استفاده از این گلدانها بسیار قابل توجه می‌باشد. در ادامه به بررسی گلدان چوبی تبلیغاتی خواهیم پرداخت :

متریال ساخت گلدان چوبی :

همانطور که از نام این گلدان بر می‌آید، این گلدان چوبی است. اما چوبهای متفاوتی وجود دارد. در این مطلب به بررسی نوع چوب استفاده شده برای تهیه این گلدانها خواهیم پرداخت. گلدان چوبی به طرق مختلفی تهیه خواهد شد. بسیاری از آنها جنبه‌ی نگهدارنده خواهند داشت. چوب در مواجه با آب برای مدت طولانی پوسیده شده و از بین خواهد رفت. برای جلوگیری از این اتفاق از گلدان چوبی به عنوان کالاهای تزئینی و نگهدارنده استفاده خواهد شد.

یکی از انواع این گلدان‌ها با استفاده از تخته‌های بزرگ چوبی ساخته می‌شوند. برخی نیز به عنوان استندهای چوبی که امروزه بسیار مورد توجه افراد با سلیقه بوده است، طراحی و ساخته خواهند شد. اغلب استفاده از چوبهای مقاوم برای تهیه این گلدانها ، بسیار مورد توجه خواهد بود. چوب گردو ، چوب راش می توانند بهترین گزینه برای ساخت این گلدانها به شمار آیند. برخی از افراد خلاق متریالهای اولیه ساخت را با یکدیگر ترکیب نموده و سبب ایجاد یک گلدان بی‌نظیر و جذاب خواهند شد.

ابعاد مناسب در گلدان چوبی :

یکی از موارد قابل توجه ، ابعاد متنوع در تهیه این گلدانها می‌باشد. افراد هنرمند با استفاده از چوبهای مرغوب و مناسب اقدام به تهیه انواع گلدان چوبی با ابعاد متنوع خواهند نمود. گلدانهای بسیار بزرگ که حتی در برخی از موارد برای نگهداری برخی از درختان و نهال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. گلدانهای استند مانند و طبقه‌ای که گنجایش استفاده از چندین گلدان را خواهند داشت و گلدانهای بسیار کوچک که موارد استفاده از  آنها بیشتر جنبه‌ی تبلیغاتی و تزئینی خواهد داشت. تفاوت در این ابعاد می‌تواند توجه بسیاری از افراد علاقمند به گل کاری و کاشت گیاه را به سمت خود معطوف نماید.

موارد استفاده از گلدان چوبی :

همانطور که ذکر شد این گلدانها در انواع طرح‌ها ، ابعاد و کیفیت چوب در اختیار افراد قرار خواهند گرفت. افراد می‌توانند با توجه به نیاز خود اقدام به تهیه این محصولات نمایند. برخی از این گلدانها که از ابعاد کوچک تا متوسطی تهیه شده‌اند، موارد استفاده‌ی گوناگونی خواهند داشت. بسیاری از افراد خلاق و هنرمند، از این محصولات به عنوان کارت دعوت استفاده می‌نمایند. این روش ابداعی هنرمندانه و جسورانه است که سبب می‌گردد به دیگران القا شود که دوستدار طبیعت باشند. همچنین موارد استفاده‌ی دیگر از آنها به عنوان کالای تبلیغاتی خواهد بود. از این محصول می‌توان در کنار تقویم‌ها و نیز برخی از ست‌های رومیزی استفاده نمود. گلدان چوبی از جمله هدایای ارزشمند و شکیل به شمار خواهند آمد.

استفاده از انواع متفاوت و ابعاد گوناگون این محصول در دکور منزل ،جذابیت خاصی را برای منزل شما به همراه خواهد داشت. همچنین استفاده از استندها و یا نگهدارنده‌های این محصولات چهره‌ی خارق‌العاده‌ای را برای گلخانه‌ی شما به ارمغان خواهد آورد. استفاده از گلدانهای طبقاتی چوبی نیز می‌تواند درخشش تراس و یا بالکن شما را دو چندان نماید. یکی از موارد قابل توجه در این گلدانها ، استفاده از رنگ‌های متفاوت برای رنگ کردن آنها خواهد بود. شما می‌توانید این گلدان را به یک آثار هنری از خودتان تبدیل نمایید. ترکیب رنگ‌های فوق‌العاده و استفاده از آنها بر روی گلدانها ،جذابیت بی‌نظیری را رقم خواهد زد.