گلدان تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی

سال‌های سال است که شرکت‌های مختلف از ابزارهای متنوعی برای پیشبرد اهداف مارکتینگ خود بهره می برند. یکی از مهم ترین این ابزارها ارائه ی محصول یا خدماتی در قالب هدیه تبلیغاتی است. ایده‌ای که ماهیت و محتوای این نوشته را تشکیل داده، انتخاب گیاهان در قالب گلدان تبلیغاتی کاشتنی به عنوان یک هدیه سبز ، یک هدیه‌ تبلیغاتی سبز و یا یک هدیه تبلیغاتی نو است.

به تفصیل در باب فواید و امکاناتی که این انتخاب در اختیار تعمیق شناخت و موفقیت یک برند بازی خواهد کرد سخن می گوییم، اما در همین سطر، به نظر شما چه ایده‌ی هوشمندانه‌تری از هدیه ی زندگی در قالب یک گیاه وجود دارد؟

وقتی از هدیه تبلیغاتی سبز سخن می گوییم، لزوما با این دیدگاه به مساله نگاه نکنید که برندها یا شرکتی خاص در قالب یک پکیج یا بسته آماده کاشت گیاه، بین خود و مخاطب و مشتریانش پل می زند. تعمیق ارتباط میان افراد و برند ها حد و مرزی به این شکل نمی شناسد. به عنوان مثال همزمان با عید نوروز ارائه یک گلدان تبلیغاتی کاشتنی به عنوان هدیه سال نو می تواند با هدف ارتقای حس وفاداری کارکنان به شرکت صورت پذیرد. از این دست مثال ها فراوان می‌توان یافت. حضور و نگهداری از گیاهان باعث ایجاد حس آرامش در افراد می‌شود و در این دنیای شلوغ و پر از استرس چه هدیه‌ای بهتر از آرامش و حس سرزندگی است؟ با استفاده از چنین تکنیک‌های کوچکی می‌توان یک کسب و کار را تبدیل به جایی کرد که کار کردن درآن، همکاری و  یا خرید از آن، مایه‌ی‌ افتخار، خوشحالی و سرزندگی برای هر کسی به شمار آید.

هدیه ای متفاوت برای دوستداران طبیعت
چه هدیه ای زیباتر از آن که دریافت کننده اش از آن مراقبت نماید و هربار لوگو شما را در این قاب نظاره کند.
با این کار شما می‌توانید از این گلدان علاوه بر معرفی خود، در جهت زینت بخشیدن به فضای کاری خود نیز بهره ببرید.
این مزیت هدایای تبلیغاتی سبب می‌شود که علاوه بر استفاده از کاربرد‌های مختلف آن بتوانید در فرهنگ سازی خرید گل و گیاه آپارتمانی برای داشتن زندگی سالم‌تر، سهیم باشید.