گل طبیعی تبلیغاتی

گل‌ ها طنین ‌انداز زندگی و طبیعت هستند و انرژی مثبتی که آن ها به مخاطب شما می ‌دهند، قطعا اثر بهتری را نسبت به بقیه هدایای ‌تبلیغاتی‌ سرد و بی ‌جان خواهد داشت. می توانید نسبت به بودجه ‌ای که در نظر دارید، از انواع گیاهان، کاکتوس ها و یا گل های شاخه ای زیبا را سفارش دهید. گل طبیعی تبلیغاتی یک هدیه دوستدار محیط زیست است.

گل سازمانی به شدت بر روی عمق بخشیدن بر یک رابطه بلند مدت و عاطفی با مشتریان تاثیر دارد. هدیه ای که مستقیما قلب احساسات مشتری را هدف قرار می دهد و آن ها هرگز شما را فراموش نخواهند کرد.

گل ها و گیاهان سازمانی

گل سازمانی یک نوع از محصولات تبلیغاتی است که در صنعت تبلیغ به کار می‌ رود. در واقع یک گل تبلیغاتی مانند یک سفیر با حضور در محل ‌های مختلف، برند شما را تبلیغ می‌ کند و افرادی که این گلدان را دریافت می ‌کنند با مشاهده این گل تبلیغاتی همواره به یاد برند شما خواهند بود. به طور کلی گل تبلیغاتی فواید و خصوصیاتی دارد که این ویژگی ‌ها سبب شده بسیاری از نام‌ های تجاری، برای تبلیغ به سراغ خرید این محصول بروند. اکنون شما را با ویژگی‌های منحصر به فرد این گلدان های گل آشنا می‌ کنیم.

خصوصیات و فواید گل تبلیغاتی

گل های تبلیغاتی و سازمانی دارای فواید بسیاری هستند از جمله:

1- معرفی برند

اولین ویژگی یک گل سازمانی قابلیت معرفی برند است. در واقع این گل باید به گونه‌ ای برند شما را دربر داشته باشد. یعنی نام برند یا لوگوی شما روی گلدان گل درج شده باشد.

2- مقرون به صرفه

ویژگی دوم هزینه مقرون به صرفه این گل تبلیغاتی می ‌باشد. امروزه هزینه تبلیغات بسیار بالا رفته است. در این حال توزیع گلدان ‌های سازمانی یکی از راه ‌های مقرون به‌ صرفه تبلیغ محسوب می ‌شود.

3- ماندگاری بالا

سومین ویژگی، ماندگاری گل سازمانی نسبت به سایر محصولات تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی طیف گسترده‌ ای دارند. وسایلی مانند سررسید، تقویم، خودکار و … هر کدام از این هدایای تبلیغاتی با گذشت مدت زمانی معین بلااستفاده می ‌شوند. اما در این میان گل و گیاه می ‌تواند با ماندگاری بالا و ایجاد حس لذتبخش، به مدت طولانی ‌تری نمایانگر برند شما باشد.

4- نظم دهی به محیط

ویژگی چهارم گل سازمانی، نظم بخشی به محیط است. شما می‌ توانید برای شرکت یا محیط خود مجموعه ‌ای از گلدان ‌های گل متحد الشکل را سفارش دهید.

تاثیر گل های سازمانی بر محیط

گل های این گلدان می ‌توانند متناسب با آب و هوای محیط مورد نظر شما انتخاب شوند. این گل های تبلیغاتی چند تاثیر مهم در فضا می ‌گذارند:

1- اول اینکه با مشاهده نظم در فضا، انسجام و تشخص فضا در ذهن مخاطب افزایش می ‌یابد.

2- دومین مورد افزایش سطح اکسیژن محیط است.اکسیژن بیشتر روی عملکرد مغز کارکنان تاثیر مثبت می‌ گذارد. در نتیجه به افزایش بهره‌ وری کمک می‌ کند.