گلدان رومیزی تبلیغاتی، گلدانی است که هر شرکتی میتواند با حکاکی نام برند یا شرکت خود بر روی گلدان، آن را به مخاطبان و مشتریان خود هدیه دهد و یا به شرکت یا محیط کاری آن ها بفرستد و با این کار نام شرکت یا برند خود را در ذهن آن ها ماندگار کند. گلدان تبلیغاتی علاوه بر اینکه باعث زینت بخشیدن به محیط کاری آن ها می‌شود، توجه بسیاری از افراد که در آن محیط کاری رفت و آمد می‌کنند را به خود جلب میکند و نام برند شما را در ذهن آن ها ماندگار می‌کند.

هدایای تبلیغاتی با توجه به ایده‌های ناب افراد طراحی و تولید می‌شوند. استفاده از محصول تبلیغاتی مخصوص افراد ویژه‌ای می‌باشد. بسیاری از شرکت‌ها و مؤسسات امروزه از این ایده‌ی ناب استقبال نموده‌اند و در پی خلق هدایایی هستند که ازنظر قیمت و همچنین مؤثر بودن تبلیغات، حرفی برای گفتن داشته باشند.

بسیاری از شرکت‌ها و مؤسسات همیشه برای تهیه برخی از هدایا، اقدام به پرداخت هزینه‌هایی می‌کنند. این هزینه‌ها با توجه به تعداد هدایایی که در نظر دارند، صرف خواهد شد. استفاده از خلاقیت طراحان درزمینهٔ استفاده از هدیه تبلیغاتی می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای مدیران شرکت‌ها و مؤسسات باشد. استفاده از این هدایا اغلب در برخی از مراسمت و تشریفات صورت خواهد پذیرفت. استفاده از لوگوی شرکت و یا برند شرکت بر روی این هدایا می‌تواند نام شرکت را برای همیشه در ذهن افراد، بر جای بگذارد. محصول تبلیغاتی دارای انواع بسیار زیادی می‌باشد که مدیران با توجه به بودجه‌ی تخصیص‌یافته، از آن بهره خواهند برد.