چاپ روی گلدان

چاپ روی گلدان و قرار دادن آن برروی میز سبب بهتر دیده شدن برند شرکت می شود. علاوه بر تبلیغ محصولات و برند که توسط گلدان تبلیغاتی انجام می گیرد گلدان ها سبب زیبا تر شدن محیط کار می شوند. گلدان های تبلیغاتی اکثرا کوچک هستند و فضای کمی را اشغال می کنند. درون گلدان های تبلیغاتی بیشتر گل های مقاوم آپارتمانی کاشته می شود.

هم چنین قیمت گل و گلدان های تبلیغاتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. یکی دیگر از کاربردهای مهم گلدان های تبلیغاتی استفاده از آن ها به منظور هدیه دادن به کارمندان شرکت می باشد. این کار سبب فرهنگ سازی خرید گل و گیاه نیز می شود. استفاده از گلدان در فضای اطراف سبب افزایش سطح اکسیژن خون و در نتیجه عملکرد بهتر مغز می گردد.

استفاده از گلدان های تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی چه مزیت هایی دارد؟

استفاده کردن از گلدان های تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی سبب ایجاد ذهنیت مثبت در مشتری می شود. هدایای تبلیغاتی اعتماد مشتری و مخاطب را جلب می نماید. به طور کلی استفاده کردن از هدایای تبلیغاتی باعث تقویت رابطه های کاری و هم چنین افزایش بازده تبلیغات می شود.

استفاده از هدایای تبلیغاتی نامناسب و بی کیفیت چه تاثیری برروی مخاطب دارد؟

استفاده از هدایای تبلیغاتی بی کیفیت و نامرغوب مانند گلدان های تبلیغاتی سبب کاهش اعتماد مشتریان و مخاطبان نسبت به برند تجاری شرکت و محصولات آن خواهد شد. علاوه بر این بی کیفیت بودن هدایای تبلیغاتی نشان دهنده ی عدم توجه به مشتریان است. این امر باعث از بین رفتن هزینه های تبلیغات و بی اثر بودن آن در تبلیغات برند و محصولات شرکت مربوطه خواهد شد.

انواع گلدان های تبلیغاتی کدام اند؟

1-گلدان های پلاستیکی:

گلدان های پلاستیکی بسیار متنوع هستند. اندازه و رنگ بندی این نوع از گلدان ها بسیار است. گلدان های پلاستیکی قیمت مناسبی هم دارند. این گلدان ها سبک و مقاوم نیز هستند.

2-گلدان های سفالی:

گلدان های سفالی سنگین و مقاوم هستند. این گلدان ها بسیار متنوع می باشند. برخی از گلدان های سفالی در سرمای زمستان می شکنند. از آن جایی که این گلدان ها منافذ زیادی دارند اب بسیاری از دست می دهند بنابراین به آبیاری بیشتری نیاز دارند.

3-گلدان های فلزی:

امروزه گلدان های فلزی رواج یافته اند. جنس این گلدان ها بیشتر از روی و چدن و مس و … است. این گلدان ها محکم و مقاوم اند و دیر خراب می شوند. یکی از معایب این گلدان های فلزی آن است که گرمای نور خورشید را به شدت جذب می نمایند و سبب اسیب به ریشه ی گیاهان می شوند.

-گلدان های سرامیکی:

گلدان های  سرامیکی وزن زیادی دارند. احتمال شکستن ان ها با قرارگیری در معرض سرما وجود دارد. این گلدان ها گرما را برای زمان زیادی در خود نگه می دارند که این خود سبب صدمه رسیدن به گیاهان می شود.

5-گلدان های ارگانیک:

گلدان های ارگانیک از محصولات طبیعی مانند چوب و فیبر و الیاف نارگیل و کوکوپیت و … ساخته می شوند. این گلدان ها را می توان برای مدت طولانی در خشک مانند انبار قرار داد. اما بلافاصله با قرارگیری در مکان های رطوبت دار تجزیه شده و از بین می روند. معمولا ریشه ی گیاهان در این گلدان های عمیق تر و بهتر رشد می نمایند.

6-گلدان های چوبی:

گلدان های چوبی از چوب درختان مقاوم و فشرده مانند چوب درخت سدر و … ساخته می شوند. زیرا این گونه چوب ها در برابر رطوبت بسیار مقاوم می باشند. گلدان های چوبی بسیاز زیبا و متنوع هستند.