چاپ روی گلدان

چاپ روی گلدان
چاپ روی گلدان

مزایای چاپ روی گلدان :

برخی از گلدان‌ها از سادگی خاصی برخوردار هستند. برای اینکه بتوان جذابیت آن‌ها را دو چندان نمود، می‌توان از این روش بهره‌مند شد. یکی از مزایای استفاده از این روش چاپ طرح خاص و مورد علاقه‌ی افراد بر روی گلدان خواهد بود. با این روش هر روز افراد می‌توانند با مراجعه به این گلدان‌ها و رسیدگی به آن‌ها، انرژی مثبت فراوانی را کسب نمایند. یکی دیگر از مزایای این گلدان‌ها پس از چاپ طرح بر روی آن‌ها، مرکز توجه بودن آن‌ها خواهند بود. هنگامی که وارد مکانی می‌شوید که گلدان‌های بی‌نظیری منتظر ورود شما هستند، حس مثبتی وجود شما را فرا خواهد گرفت. اغلب افراد با مشاهده‌ی گیاهان و گل‌ها و همچنین طراحی‌های منحصر بفرد در آن‌ها، از انرژی مثبتی برخوردار خواهند شد. همچنین می‌توان از این گلدان‌ها به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده نمود. با چاپ طرح خاص بر روی گلدان می‌توان توجه مخاطب خاص را جلب نمود.

گلدان مناسب برای چاپ‌ روی گلدان:

پس از توجه به مزایای برجسته‌ی استفاده از این گلدان‌ها، باید دقت نمود که از چه گلدان و طرحی استفاده شود که کیفیت مناسب و ایده‌آلی را برای گلدان به ارمغان آورد. برخی از گلدان‌ها شرایط مناسبی برای چاپ طرح را نخواهند داشت. برای نمونه گلدان‌های سفالی به دلیل برخورداری از خلل و فرجها، هرگز انتخاب ایده‌آلی برای چاپ روی گلدان نخواهند بود. گلدان انتخابی باید شرایط خاصی را در برداشته باشد.

  • سطح صاف و یکدستی داشته باشد.
  • سبک و قابل حمل باشد.
  • ابعاد مناسبی (کوچک یا متوسط) داشته باشد.
  • رنگ مطلوبی داشته باشد. (اغلب بهترین رنگ برای این کار سفید است)

گلدان‌های پلاستیکی و سرامیکی و گلدان شیشه‌ای تبلیغاتی می‌توانند انتخاب مناسب و ایده‌آلی برای این منظور باشند. هر دوی این گلدان‌ها خصوصیات مناسبی برای چاپ برروی گلدان را برخوردار هستند. همچنین چاپ بر روی آن‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد شد.