عوامل قابل توجه در چاپ روی گلدان تبلیغاتی

عوامل قابل توجه در چاپ روی گلدان تبلیغاتی

 

چاپ روی گلدان تبلیغاتی یکی دیگر از راههای تبلیغات منحصر بفرد و تاثیرگذار می‌باشد. امروزه از راهکارهای مختلفی برای تبلیغات موثر استفاده می‌نمایند. اما یکی از راههای بسیار ایده‌آل استفاده از گلدان تبلیغاتی می‌باشد. اگر در تولید این محصولات، بر دقت و خلاقیت تکیه شود همواره شاهد محصولات خیره‌کننده و تاثیرگذاری خواهید بود. این نوع از گلدان‌ها، از جمله محصولات متفاوتی هستند که بر روی میزان فروش و ارائه‌ی خدمات، تاثیرات مثبتی خواهند داشت. بسیاری از برندها با استفاده از این گلدان‌ها می‌توانند سبب افزایش فروش و ارائه‌ی خدمات خود گردند. با چاپ نام برند خود بر روی این گلدان‌ها می‌توانید شاهد پیشرفت روز افزون نام و آوازه‌ی برند خود باشید. اما اگر به دنبال این تاثیرات فوق‌العاده هستید، باید در سفارش گلدان تبلیغاتی و چاپ روی گلدان تبلیغاتی به برخی از موارد توجه بسیار زیادی مبذول نمایید.

موارد قابل توجه در چاپ روی گلدان تبلیغاتی :

  • استفاده از گلدان‌ها خاص :

برای اینکه بتوانید تبلیغات موثری را تجربه نمایید، باید از گلدان‌ خاص استفاده کنید. متریال تولید گلدان‌ها برای این چاپ‌ها بسیار مهم و قابل توجه خواهند بود. برخی از متریال‌ها از سطح صاف و یکدستی برخوردار نبوده و دارای خلل و فرج‌هایی هستند. توجه به سطح صاف و یکدست بسیار مهم و ضروری است. سطح‌هایی که دارای خلل و فرج هستند، جذابیت و زیبایی چاپ شما را از بین خواهند برد. سطح صاف موجب خودنمایی چاپ نیز می‌گردد.

 

  • ابعاد مناسب در گلدان :

بهتر است برای چاپ روی گلدان تبلیغاتی از گلدان‌هایی با ابعاد مناسب استفاده کنید. در نظر گرفتن ابعاد مناسب برای این گلدانها ،جذابیت چاپ را افزایش خواهد داد. البته انتخاب سایز گلدانها نباید بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک باشد. گلدانها باید در ابعادی انتخاب و مورد استفاده قرار بگیرند که افراد بتوانند به راحتی برای حمل آنها اقدام کنند.

 

  • کیفیت چاپ :

اما مهمترین عنصر در چاپ طرح روی گلدان تبلیغاتی ، توجه به کیفیت چاپ در آنها خواهد بود. کیفیت چاپ جذابیت این محصولات را نیز افزایش می‌دهد. محصولات با کیفیت چاپ بالا ، اغلب بسیار مورد توجه افراد قرار می‌گیرند. کیفیت چاپ به برخی از عوامل بستگی دارد :

  • جوهر مرغوب :

باید در انتخاب جوهر استفاده شده برای چاپ بسیار دقت نمود. چاپ‌هایی که از جوهرهای بی کیفیت برای تولید آنها استفاده شده است، اغلب از دوام و ماندگاری بلند مدتی برخوردار نبوده و به راحتی از بین خواهند رفت. همچنین این جوهرها باید به اندازه‌ای از کیفیت بالا برخوردار باشند که در هنگام تولید بر روی سطح پخش نشده و زیبایی خاصی را به همراه داشته باشند.

 

  • ابعاد چاپ :

از عوامل دیگر در چاپ روی گلدان تبلیغاتی که بسیار مورد توجه اغلب افراد است، توجه به ابعاد چاپ می‌باشد. این ابعاد باید به نحوی تعیین گردند که نه تنها به راحتی از فاصله‌ی مناسب تشخیص داده شوند بلکه زیبایی بی‌نظیری را به همراه داشته باشند. انتخاب ابعاد مناسب برای چاپ بر روی این گلدانها بسیار مهم و ضروری خواهد بود. در برخی از موارد که اقدام به چاپ متن و یا جمله می‌نمایند باید دقت بسیار زیادی در اجرای لوگو و آرم داشته باشند.

  • انتخاب رنگ مناسب :

در انتخاب رنگ جوهر نیز باید توجه بسیار زیادی را به خرج دهید. انتخاب رنگ مناسبی که توجه افراد را به خود جلب نماید بسیار مهم و ضروری خواهد بود. رنگها از جمله عوامل تاثیرگذار در تبلیغات خواهند بود. دقت به رنگ گلدان و سپس انتخاب رنگ مناسب برای چاپ بسیار مهم می‌باشد. اغلب برای چاپ لوگو از رنگهای خاص لوگو و یا برند استفاده می‌کنند. همین موضوع جذابیت تبلیغات شما را چندید برابر خواهند نمود.

 

  • تنوع در چاپ :

امروزه شاهد تنوع بسیار زیادی در چاپ روی گلدان تبلیغاتی خواهیم بود. بهترین گلدانها برای چاپ بر روی آنها ، گلدانهای چوبی، گلدانهای سرامیکی، گلدانهای فلزی، گلدان ساکولنت و .. خواهند بود.