ایده ارزان قیمت برای نمایشگاه های تجاری

ایده ارزان قیمت برای نمایشگاه های تجاری

جستجوی گیفت تبلیغاتی سرگرم کننده می تواند چالش برانگیز باشد, به خصوص وقتی بودجه شما محدود باشد.در اینجا چند ایده وجود دارد که به شما کمک می کند تا از هدایای سنتی جدا شوید و فراتر فکر کنید:

 • کیف دستی
 • توپ ها
 • استیکرها
 • پاوربانک ها
 • برچسب چمدان
 • محافظ کارت اعتباری
 • آب نبات و شکلات
 • عینک آفتابی
 • کلاه

  متحرک عملی

به شرکت کنندگان خود چیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی بدهید تا بتوانند لباس خود را عوض کنند و چه چیزی بهتر از یک کیف دستی است؟

این نه تنها عملی ، بلکه یک گزینه سازگار با محیط زیست است. شرکت کنندگان شما بعد از نمایشگاه تجاری از آنها استفاده زیادی خواهند کرد ، بعلاوه هنگام انجام این کار ، مارک شما را نشان می دهند.

 

 

عامل سرگرم کننده

عامل سرگرم کننده
عامل سرگرم کننده

شخصیت تجاری خود را با موارد جالب و سرگرم کننده نشان دهید که آنها را به چشم می آورد.

Koozies: با استفاده از این کولرها ،مبارزات بازاریابی خود را لمس کنید. این یک راه عالی برای نشان دادن لوگوی شما هنگام نوشیدن نوشیدنی های سرد مورد علاقه آنها است.

توپ های استرس: تسکین دهنده استرس شخصی روشی سرگرم کننده و محبوب برای تبلیغ برند شما در رویدادهای شرکتی است. با انتخاب شکلی که با نوع تجارت شما مطابقت دارد ، آنها را منحصر به فرد تر کنید. در صنعت ورزش کار می کنید؟ یک شکل فوتبال را انتخاب کنید!

استیکرها: یک کالای مارک دستی که در ذهن می ماتد! به عنوان روشی برای اضافه کردن آرم شما به بسته بندی ، نوت بوک و موارد دیگر استفاده شود.

آرم شما در سراسر جهان

آرم شما در سراسر جهان
آرم شما در سراسر جهان

با این ملزومات سفر ، سفر خوبی برایشان آرزو کنید.

پاور بانک ها: سفر می تواند استرس زا باشد. این ابزارهای مفید تقریباً در هر رویدادی هدایای شرکتی عالی را ایجاد می کنند.

برچسب های چمدان: با برخی از برچسب های چمدان مارک شده ، کمی در معرض هوا قرار بگیرید. آنها برای جلوگیری از مخلوط کردن عالی هستند.

محافظ کارت اعتباری: به افراد کمک کنید هنگام سفر با این کیف پولهای هوشمند RFID هویت خود را ایمن نگه دارند. آنها به منظور جلوگیری از سیگنال های RFID و محافظت از اطلاعات با ارزش از اسکن های غیرمجاز یا خوانندگان ناخواسته طراحی شده اند.

مقداری شکر بپاشید

اگر به دنبال یک روش اصلی برای ایجاد روحیه به تیم خود و یا افزایش دید  مشتریان هستید ، از آب نبات و شکلات که باعث تقویت و ظهور ظریف در رویدادها می شود استفاده کنید. برای یادآوری چیزی دلپذیر ، لوگوی خود را به بسته بندی اضافه کنید.

جزوه های شیک

جزوه های شیک
جزوه های شیک

تحت تأثیر قرار دادن گیرندگان با موارد پوشیدنی مناسب برای هر مناسبت.

عینک آفتابی: یک جفت سایه رنگی مناسب برای تابستان است که ضمن اینکه در معرض دید شما قرار می گیرد ، از چشم مشتری آینده شما محافظت می کند. آنها همچنین به عنوان لوازم جانبی برای عکس های رسانه های اجتماعی در کنفرانس ها عالی هستند. رنگی را انتخاب کنید که مطابق با زیبایی برند شما برای یک وضعیت برنده باشد.

کلاه: خواه کلاه پشم گوسفند وجانوران دیگر ، پیراهن گره ای یا کلاه تابستانی باشد ، به شرکت کنندگان خود پیشنهاد دهید چیزی که هرگز از سبک خارج نشود. آنها نیز عملی هستند!